Do wytwórni Step Records dołączył kolejny artysta. Szeregi opolskiego labelu zasilił toruński raper Buczer, współzałożyciel ekipy PTP oraz autor niezliczonej ilości mixtape’ów. W październiku 2013 roku nakładem Step Records ukaże się drugi, oficjalny solowy album Buczera zatytułowany „uTRAPiony”.

„Wybierając nowych artystów nie kierujemy się trendami czy określoną stylistyką. Naszym priorytetem jest wydawanie dobrej muzyki i nie zamykanie się w szufladkach. Dlatego podjęliśmy współpracę z Buczerem, który wcześniej miał podpisany kontrakt z prężnie rozwijającym się labelem RPS Enterteyment.”

 – czytamy w oficjalnej notce prasowej.

„W Buczerze cenimy przede wszystkim jego umiejętności odnalezienia się na niemalże każdym podkładzie, pracowitość i charyzmę. Liczymy, że razem uda nam się udowodnić tradycyjnym słuchaczom, że nowoczesny rap z USA może zostać zasiany na polskim gruncie bez ociekania kiczem i bezgranicznego kopiowania. Album uTRAPiony jest tego najlepszym dowodem”.

„Niczego już chyba nie muszę udowadniać. Mam swoje miejsce na tej scenie, a album uTRAPiony jest kontynuacją tego, co robię od ponad dekady. Jest to kawał ciężkiej pracy, porcja dobrej muzyki i fakt, że po tylu latach wciąż to, co robię sprawia mi niewyobrażalną satysfakcję i spełnienie, jest chyba największą motywacją do działania.”– mówi toruński raper, który tworząc nowy album inspirował się rapem z USA.

Teraz w Polsce zapanowała moda na TRAP. Ja już kilka lat temu nawijałem pod takie bity. Trap to nic innego jak Crunk po małej rewolucji. Kocham takie brzmienia, od zawsze kochałem i dlatego nawijam pod takie bity. Co do klimatów muzycznych – jeśli ktoś jest fanem Asap Rocky, Kid Ink, Tyga, Rick Ross, 2 Chainz, Drake na pewno nie będzie zawiedziony, bo takie klimaty muzycznie znajdą się na albumie.”

Premiera płyty „uTRAPiony” została zaplanowana na październik 2013 roku. Wkrótce pierwsze single.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ