Prezentujemy na łamach rap-news.eu okładkę i tracklistę nowego albumu Bosskiego Romana – “BANG&CLASSIC”, którego premiera już 11 marca br.

Jak poinformował artysta na swoim fanpage: “Pod koniec tygodnia rusza przedsprzedaż płyty a w najbliższych dniach pojawi się także promomix oraz nowe single i klipu!”.

Bosski na swojej ósmej solowej płycie przygotował 19 utworów w różnej stylistyce – od trapowych nowoczesnych bangerów zaczynając wędrując poprzez lekkie klimaty jamajskie kończąc na klasycznych hip-hopowych brzmieniach. Tematyka skupia się na kwestiach egzystencji, poszukiwania celu oraz inspiracji do rozwoju na wszelakich gruntach. Nie zabraknie humoru oraz wyjątkowych gości z Polski jak i z zagranicy.

Fani projektu Drużyna Mistrzów także znajdą dużo sportowej treści motywacyjnej… Perełką może być wspólny track nagrany wraz z Sonia Lachowolską oraz legenda muzyki Jazzowej z USA – Kevinem Mahoganym pt.”SPECIAL GIRL”.

Dla słuchaczy ceniących sobie kwestie patriotyczne Bosski przygotował utwór VIVA POLONIA w towarzystwie PIHA i JURASA a także kawałkek w hołdzie “CICHOCIEMNYM” -elitarnym oddziale Armii Krajowej.

Bang & Classic produkowany jest jak zazwyczaj w przypadku Bosskiego w krakowskim STUDIO ZION, Fundamentem muzycznym są podkłady Baltik oraz Ive jednak stali współpracownicy Bosskiego jak Kaj Je West, 71Ghost czy Zich oraz Kubi Producent-a także przygotowali coś od siebie.

Projekt okładki: Agnieszka Szuścik

Tracklista, kliknij w grafikę:
12717838_936697346444228_843400663484002079_n

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ