Muzyczny atak Bonusa RPK…

Bonus RPK jest w trakcie promocji swojego najnowszego albumu “Eksperyment”, który tworzy wspólnie z krakowskim raperem – Arczim, reprezentantem Szajki. W drugiej połowie września do sieci ma trafić kolejny klip promujący ten projekt. Obraz, który zostanie zrealizowany przez ekipę 9LiterFilmy, powstaje do utworu “Jest jak jest”, z gościnnym udziałem Mary MDM oraz Lopeza z Słów Sekwencji.

Jak przekazuje ekipa filmowa: “zrealizowaliśmy już drugi teledysk na to wydawnictwo. Tym razem, wspólnie zaprezentujemy najwyższy poziom hardcoru i ulicznego pierdolnięcia“.

Warszawski raper, założyciel Ciemnej Strefy, przekazał bardzo dobre wieści odnośnie planów na kolejne muzyczne projekty: “po płycie z Arczim zabieram się za solo” – przekazał krótko w rozmowie z jednym z fanów.

Aktualnie Bonus ma na swoim koncie cztery solowe albumy: “Wkurwiony dzieciak” (2009), Artysta kombinator” (2012), “Dobry człowiek” (2013), “Losu kowal” (2016) – z czego ostatni jest debiutanckim legalem. Zapewne kolejna solówka również ukaże się legalnym wydawnictwem. Czekacie?

Poniżej jeden z najnowszych singli promujących “Eksperyment”:

TELEDYSK: Bonus RPK & Arczi Szajka – „FREE ATR” (ft. Balu, Igor, K.O.) | EKSPERYMENT

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ