Bonus RPK (ft. Białas) “RODEO” – zapowiedź wspólnego utworu

Fala hejtów wylała się po wspólnym zdjęciu Bonusa RPK i Białasa |info znajdziecie na rap-news.eu!|. Reprezentant Ciemnej Strefy na łamach swojego profilu na Instagramie: www.instagram.com/bonusrpk_official (Insta Stories) przekazał krótki komunikat dotyczący zaistniałej sytuacji: “krótki komunikat do wszystkich, którzy mojego kolegę Białasa nazywają cwelem, frajerem i bananowcem. Po pierwsze: nie znacie znaczenia tych słów. Po drugie: nie znacie jego” – rozpoczął.

Słuchajcie, cwel – to taki gość, którego ruchają w dupę w więzieniu. Z tego co ja wiem, to Białas nigdy nie siedział. Frajer – to nieudacznik życiowy, a bananowiec to taki, który się wozi za hajs rodziców” – tłumaczy znaczenia słów, których używali hejterzy. “Na moje oko, żadne z tych określeń do niego nie pasuje, tym bardziej, że gościu kiedyś nie miał nic, dzisiaj zdobył wysokie góry. No i co, tylko mu pogratulować” – dodaje.

Bonus jednocześnie potwierdza, że będzie ich wspólny kawałek, który… został nagrany jeszcze w 2017 roku: “zanim wyszły te wszystkie konflikty z tymi dissami – które nie popieram, dlatego też w nich nie biorę udziału, nie brałem i nie będę brał – nagrałem z nim numer już pół roku temu“.

  • Będzie gruba petarda na bicie WOWO, pt. “RODEO” – czekajcie na efekty, bo naprawdę będzie grubo. Pozdrawiam serdecznie, pozdrawiam Białasa, a wy otwórzcie głowy – kończy BGU.

fot. źródło: facebook.com
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ