Nie będzie nowych utworów Bonus RPK x Dudek P56

Wiele osób wciąż nie może pogodzić się z ostatecznym zakończeniem współpracy między Bonusem a Dudkiem. Mimo, iż w ubiegłym roku BGU, założyciel zarówno RPK jak i Ciemnej Strefy, wyjaśnił kwestię ‘rozstania’ z DDK, po raz kolejny słuchacze pytają o wspólne projekty obu warszawskich raperów: “raczej o pieniądze się z Dudkiem nie kłóciliśmy. Z Kokotem i Wojtanem jakichś interesów większych nie było. W każdym razie chodziło o Narczyka, który był z Dudkiem w Miejskim Sorcie. Ja się z nim pokłóciłem, Dudek obrał jego stronę i poszedł za nim. Zresztą później sam go pogonił. To był taki pan, który się przypałętał, zawieruszył gdzieś w tej Ciemnej Strefie, myślał, że ma dużo do powiedzenia” – mówił w rozmowie z Wujkiem Samo Zło pod koniec września 2016 roku.

Kilka dni temu jeden z fanów na profilu facebook’owym zapytał Bonusa, czy planuje stworzyć coś nowego z DDK, ten krótko odpowiedział: “ja już z tym panem zakończyłem definitywnie współpracę. Więc nie” – odparł.

Ostatnia płyta RPK “Samo życie” pojawiła się w 2008 roku (nielegal). Aktualnie Bonus jest w trakcie promocji nowego albumu “Eksperyment”, który tworzy z Arczim (Szajka), natomiast Dudek niedawno wydał projekt “Ja To Hip Hop” z Restem (Dixon37) oraz 10. solową płytę – “PROGRES 2”.

Bonus RPK & Arczi Szajka „Eksperyment” – wiemy, jak wygląda okładka! VIDEO

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ