fot. kadr z klipu "Nie zhańbię"

Obecnie Bonus RPK jest w trakcie promocji swojego najnowszego solowego krążka, zatytułowanego „Bloków Rezydent”. Oprócz spraw związanych z tym wydawnictwem, za warszawskim raperem ciągnie się wyrok (ponad 5 lat pozbawienia wolności i kara grzywny w wysokości ok. pół miliona złotych za rzekomy handel środkami odurzającymi).

Bonusowi zostało już niewiele czasu na wolności, bowiem 2 września musi stawić się w Zakładzie Karnym przy ulicy Ciupagi 1 w Warszawie. Raper kilka dni temu odebrał, tzw. „bilet w jedną stronę”: – Miałem 10 dni na to, aby się przygotować, pozamykać wszystkie sprawy. Oprócz tego, dostałem również dwa wezwania do zapłaty grzywny. – przekazał BGU w rozmowie przeprowadzonej przez redaktora Kryminalna Polska.

  • Jeśli zastanawiacie się co się działo odkąd uprawomocnił mi się wyrok, to poniżej macie możliwość sprawdzić mój najnowszy wywiad (zarazem ostatni). Niestety, 2 września muszę stawić się do Z.K. Mimo wszystko premiera płyty „BLOKÓW REZYDENT” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 04.10.2019r. Już dziś możecie zamawiać preorder na WWW.BONUSRPK.PL !!! 😊 Dziękuję Wam za wsparcie i za całą akcję #MUREMZABONUSEM !!! Cała nadzieja zostaje w Sądzie Najwyższym i w rękach Prezydenta. Trzymajcie kciuki i czekajcie na nową płytę !!! Elo. – napisał z kolei raper na Facebooku.

Jak myślicie, czy Sąd Najwyższy i Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – wyciągną pomocną dłoń w stronę Bonusa? #MuremZaBonusem