646557432

Bodychrist wydał oświadczenie, w którym przeprasza Peję oraz Macieja Respondka – właściciela Muzycznej Szwalni

Wszystko zaczęło się od wpisu Bodychrista, w którym zarzucił Peji, iż zablokował mu możliwość przygotowania się, wraz z Bonusem BGC, do koncertów w Muzycznej Szwalni (o tym przeczytacie: tutaj!). Następnie swój oficjalny komentarz do tej sytuacji przedstawił Maciej Respondek, właściciel Muzycznej Szwalni, gdzie przekazał, że Peja nie miał żadnego wpływu na jego OSOBISTĄ decyzję dotyczącą zakazu ćwiczenia w Muzycznej Szwalni (o tym przeczytacie: tutaj!).

Tym razem Bodychrist chce oficjalnie zakończyć zaistniałą sytuację:

Chciałbym oficjalnie przeprosić Rycha Peje za to, że w związku z moim postem i komentarzem dotyczącym zakończenia z nami współpracy przez Muzyczną Szwalnie, nadszarpnięty został Jego wizerunek i dobre imię. Tym samym chciałbym przerwać trwające wciąż spekulacje jakoby Peja miał cokolwiek wspólnego z decyzją Macieja Respondka, który odmówił nam rezerwacji sali prób gdyż nigdy nie miałem na celu sugerowania czegoś podobnego.
Z pełną świadomością pozycji artystycznej jaką zajmuję Peja chciałbym aby było jasne, że w żaden sposób nie miałem na celu obrażenia Jego osoby a wszelkie insynuacje jakoby sam Peja zakazał nam prób w Muzycznej Szwalni są bezpodstawnymi domysłami i spekulacjami internautów, które spowodował mój post. Nie chciałem tego i dlatego też wspomniany post został szybko usunięty po tym gdy zobaczyłem w jakim kierunku komentarze internautów zaczęły zmierzać. Przeprosiny kieruję też dla Macieja Respondka – właściciela Muzycznej Szwalni, który w wyniku nie przemyślanej przeze mnie decyzji o zamieszczeniu posta, w którym pochopnie ujawniłem szczegóły naszej prywatnej korespondencji, narażony został na falę nieprzyjemności.
Jest to jedyne i ostatnie moje słowo w tej sprawie a temat uważam za zamknięty. BODYCHRIST“.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ