W miniony weekend w Częstochowie Bob One otrzymał z rąk Rahima platynę za swój 2. solowy krążek.

– Wielkie dzięki tym, którzy słuchają mojej muzyki i wspierają ją w jakiejkolwiek formie. Owszem, zawsze znajdą się tacy, którzy będą płakać, że doliczane są w tej chwili streamingi i wyświetlenia, ale to nie my ustalamy zasady przyznawania tych wyróżnień – komentuje artysta

20 maja podczas częstochowskich juwenaliów Bob One otrzymał wyjątkowy prezent. Najpierw na scenie dołączyli do niego raperzy z Pokahontaz, Fokus i Rahim. Artyści zagrali wspólnie utwór „Przestań”. Zaraz po tym Rahim jako szef MaxFloRec i wydawca „Twojego ruchu” wręczył artyście Platynową Płytę za ten właśnie krążek.

– Dziękuję tym, którzy we mnie wierzą, dzięki dla MaxFloRec za możliwość rozwinięcia skrzydeł i przede wszystkim wielkie 5 dla tych, którzy słuchają mojej muzyki i wspierają ją w jakiejkolwiek formie – mówi Bob One.

Przy okazji tego wyróżnienia artysta postanowił skomentować ostatnie zmiany na rynku fonograficznym w kontekście przyznawanych przez ZPAV wyróżnień. – Czasy są takie, że ludzie często słuchają muzyki z różnych źródeł i ZPAV próbuje to jakoś bardziej lub mniej umiejętnie ogarnąć. Wszystkim, którzy narzekają na tę formę polecam pójść o krok dalej i powrócić do czasów Liroy’a, czyli platyny za pokonanie progu rzędu 100 tys. sprzedanych płyt. Wtedy będziecie mieć swoje PRAWDZIWE wyróżnienie – mówi raper. – Ja robię swoje i cieszę się, jeśli ktoś to docenia. 5!

„Twój ruch” to 2. solowy album w karierze Bob One’a. Wydawnictwo ukazało się 7 czerwca 2013 r. nakładem MaxFloRec. Promuje je aż 7 singli: „Widzę dziś”, „Zostawiam”, „Twój ruch”, „W co wierzysz”, „Daj z siebie wszystko”, „Nie trzeba” oraz „Przestań”. Album wciąż dostępny jest na maxflosklep.pl: ZAMÓW! oraz w dobrych sklepach z muzyką, na MaxFloRecTV, w serwisach streamingowych oraz sklepach internetowych z muzyką cyfrową.

Aby być na bieżąco z twórczością Bob One’a, subskrybuj kanał MaxFloRecTV na YouTubie (kliknij tutaj, aby przejść)!

Tekst: Kajetan Balcer i Robert Boćwiński (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ