Bisz zawitał ostatnio na kanał Yurkosky’ego i zapytany przez niego o nową płytę, zapewnił, że pod koniec tego roku i na początku następnego, pojawi się parę grubych projektów z jego udziałem.

Ilość projektów przyszykowanych przez Bisza jest ponoć na tyle liczna, że raper obawia się, że nie uda mu się wydać ich wszystkich do końca tego roku.

Mamy dużo planów wydawniczych z Naszą całą ekipą i trzeba to ładnie porozkładać żeby sobie nie wchodziły rzeczy w drogę, szczególnie że są to rzeczy w zupełnie różnych klimatach”- tłumaczy raper z Bydgoszczy.

Spora ilość projektów jest wynikiem współpracy Bisza z różnymi postaciami z świata muzyki. Można zatem spodziewać się, że kolejny twór bydgoskiego rapera nie będzie solowym dziełem.

Jak sam mówi: “Współpracuje z różnymi ludźmi i będzie trochę ciekawych rzeczy i takich których pewnie jeszcze nie było, niekoniecznie w kwestii formy, ale w kwestii współpracy”.

Jarek postanowił więcej nie zdradzać, ale zapewnił że spora część projektów jest już w mocno zaawansowanym stadium i zamierza działać dalej, a rezultaty ocenimy sami.

 

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ