Co ze zwycięzcami programu ŻywyRap?

W ciągu kilku najbliższych miesięcy prawdopodobnie ruszy trzecia już edycja projektu „ŻywyRap”. Bilon w rozmowie z Wujkiem Samo Zło dla „Rap Bajery” został zapytany o zwycięzców poprzedniej edycji: „jednak muzyka to nie hamburgery, które można szybko zrobić, zapakować i wypchnąć za okienko – tylko to jest sztuka, która potrzebuje czasu na odpowiednie nabranie kształtów. TMS pracował trochę nad materiałem, na początku nie wiedział, jak się do tego zabrać. Trochę miał kłopoty z pisaniem, ale kiedy wszedł w rytm to poszło mu to sprawnie” – opowiada szef wytwórni Hemp Records o TMS’ie, którego oficjalna premiera solowego albumu „Oddech” nastąpi już 12 maja br. Teledysk zrealizowany do tytułowego utworu znajdziecie na rap-news.eu: sprawdź!!! – preorder albumu: tutaj!!!

Pierwszą edycję zdominowała ekipa Centrum Strona oraz Korki – co z nimi?: „Z Korkim trochę nie wyszło, były jakieś niuanse, które wpłynęły na to, że nie udało nam się dogadać, tak jak planowaliśmy. Centrum Strona? Co z ich projektem, tego nie wiem„.

Największą popularność oraz ogromną kontrowersję przyniósł… Arab, który wszedł w konflikt z Bilonem: „pracowaliśmy nad płytą. On przyjeżdżał do nas do studia i zostawał po kilka dni w studiu pracując nad materiałem, który gdzieś tam później miał wyjść w naszej wytwórni. To w jaki sposób się zachował, skreśliło jego możliwość współpracy z nami i na tę chwilę to wszystko, co mam do powiedzenia na temat Araba„.

Młody i głupi – to na pewno. Gdzieś tam mu kibicowałem i ode mnie dostał największą szansę podczas swoich występów, bo w jury były podzielone zdania. Zawiódł i tyle, co będzie w przyszłości to się okaże” – tłumaczy warszawski raper.

Arab: „szanuję Bilona mimo odmiennego światopoglądu”

Zdjęcia wykorzystane w głównej grafice pochodzą z fanpage’ów artystów: www.facebook.com/ArabOfficialPage / www.facebook.com/bilon.hempgru

ZOSTAW ODPOWIEDŹ