Waco do Araba: “dzięki ich inicjatywie zaistniałeś w tej grze

Wszystko rozpoczęło się w 2013 roku od udziału Araba w konkursie “Żywy Rap”, gdzie zdobył swoją popularność, oraz nagrodę publiczności. Jego album “The Rolling Joints” był w planach wydawniczych Hemp Records, jednak z powodu konfliktu na linii Arab x Bilon do tego nie doszło: “Będę sobie robił po swojemu, nikt mi nie będzie nad głową pierdolił. Ja robię co ja chcę, kasa nie jest najważniejsza” – przekonywał Arab.

Arab utonął chyba gdzieś tam w swojej mentalności. Niestety nasze drogi się rozeszły, nie chcę mieć z tym człowiekiem nic wspólnego” – mówił swego czasu Bilon.

Po premierze najnowszego klipu Araba, zrealizowanego do utworu, pt. “Tratwa” – SPRAWDŹ! (Arab prawdopodobnie pokierował swoje słowa w stronę Bilona: “Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie“), głos swój zabrał legendarny polski producent Waco, prezentując przy tym klasyczny utwór “Projekt negatyw” z płyty Hemp Gru “Klucz”:

Z dedykacją dla Gabrysia zwanego Arab-em przekonanego o monopolu na prawdę – nie oceniaj jak nie chcesz być ocenianym i nie wjeżdżaj na kruchy lód, bo dostałeś dźwięk na imprezie, pozytywną energię o wszystkich chłopaków i to dzięki ich inicjatywie zaistniałeś w tej grze – trochę pokory. Bilon to ciężki gracz ale znam go zbyt długo by uwierzyć że coś Ci tam dodawał – nigga please. Jak nie miałem co jeść to mi pomógł jak miałem długi poratował, chłopakom nieraz kasę woził także się dzieciaku nie woź bo jak ktoś by był złośliwy to byś w skarpetkach spierdalał na pole tańcząć kankana. Pozdrawiam całą Twoją rodzinę i doceniam wyobraźnie ale to nie było to fair zagranie. Nie zmienisz kogoś krytykując – mniejsza o to – tytułujesz się kapitanem ja jestem tylko podstarzałym beatmakerem ale sugeruję więcej skromności bo zrozumieć to nie to samo co błyszczeć” (red. rap-news.eu zachowała oryginalną pisownię.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ