5345654654

Białas z wyróżnieniem za solową płytę “H8M4”

Wytrórnia SB Maffija Label poinformowała właśnie o pierwszym znaczącym sukcesie w swoim dorobku. Album Białasa “H8M4” osiągnął status “złotej płyty”!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz wydawniczy debiut – album Białasa “H8M4” pokrył się “złotem” (oficjalne potwierdzenie od ZPAVu na dniach)! Dziękujemy wszystkim, którzy kupili nośnik fizyczny, a także słuchali albumu z legalnych źródeł poprzez streaming oraz zakup plików mp3. Dziękujemy także artystom, którzy wzięli udział w powstawaniu tego krążka.

Oficjalne wręczenie złotych płyt już 9 grudnia na SB Festiwalu w Warszawie!

“H8M4” zmierza po platynę, a na www.sbstuff.pl trwa preorder albumu “#nowanormalnosc”. Apetyty mamy mocno rozbudzone, ale wiemy, że nas nie zawiedziecie, bo w końcu nikt nie ma takich fanów jak my – napisali przedstawiciele wytwórni na swoim facebooku.

To jest ten czas. Mamy złoto za “H8M4”! Piszę to w liczbie mnogiej, ponieważ bez Was nigdy by się to nie wydarzyło! Jest to dla mnie mega wyróżnienie i motywacja do jeszcze częstszego palenia sprzętu w NOBOCOTO, w którym i tak już można powiedzieć, że pomieszkuję! Dziękuję Wam wszystkim za ogromne wsparcie i biorę się do pracy nad nowymi projektami – napisał Białas.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ