Białas ostrzega młodych raperów przed “sodówką”

W najnowszym wywiadzie “Rap Bajery” gościem Wujka Samo Zło był reprezentant SB Maffji, Białas. Jeden z założycieli wspólnego labelu wraz z Solarem, wyraził swoją opinię o podejściu młodych raperów: “Często małolaty osiągają ten sukces właściwie od ręki, po chwili go tracą właśnie przez to, że pierdoli im się w głowach, bo nie są przygotowani na sukces”.

Konflikty z Tombem, Śliwą i Ten Typ Mesem

Raper pochodzący z Teresina został zapytany o kilka nieprzyjemnych spraw, mianowicie o konflikty z różnymi polskimi raperami. Oto co powiedział o sytuacji z Tombem“W pewnym momencie stwierdził, że chce sobie pójść swoją drogą, chce założyć swój label. Po prostu na własne życzenie poszedł w swoją stronę, ale nie tam, że się pokłóciliśmy czy coś takiego. Po prostu chciał się w tym sprawdzić”.

Znaną akcję o oszukaniu własnych fanów, którą odstawił Tomb także skomentował: “Niestety, wyszła mu taka akcja, ale każdy popełnia błędy. Myślę, że nie chciał źle, tylko po prostu gdzieś tam się wykoleił” (INFO!!!)

Nie mogło zabraknąć pytania o beef z ekipą Aspiratio, szczególnie o kontakty ze Śliwą. Skomentował to krótko: “Śliwa to mój wróg”.

O sprzeczce z Mesem parę lat temu wspomniał:”Mamy pijacką pogawędkę za sobą, ale to dawno temu. Nie ma tego co roztrząsać” – podsumował.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ