Wyszła mu taka akcja, ale każdy popełnia błędy. Myślę, że nie chciał źle” – mówi Białas o sytuacji z Tombem

Białas, Solar oraz Tomb swego czasu wiele podróżowali na bitwy freestyle’owe oraz tworzyli wspólne projekty. Białas w rozmowie z Wujkiem Samo Zło w najnowszej Rap Bajerze wspomina ten czas i kulisy odejścia Tomba: “jeździliśmy we trójkę bardzo dużo czasu. Robiliśmy bardzo długo razem rap, ale w pewnym momencie Tomb stwierdził, że chce sobie pójść swoją drogą, chce założyć swój label. Również odciął się od Stoprocent, bo miał tam wydać płytę. Na własne życzenie poszedł w swoją stronę. Nie pokłóciliśmy się, chyba chciał się w tym sprawdzić“.

Dziwną sławę zyskał tym wydawaniem płyt, które się nie ukazały” – zauważył WSZ. Jeden z założycieli SB Maffiji odpowiedział: “No niestety… Wyszła mu taka akcja, ale każdy popełnia błędy. Myślę, że nie chciał źle, tylko po prostu się wykoleił. Ale pewnie jeszcze naprawi swoje błędy i powróci ze zdwojoną mocą, bo jest bardzo dobrym raperem. Myślę, że sobie z tym poradzi” – chwali Tomba, Białas.

Jak ocenia jego talent freestyle’owca?: “Łukasz potrafi freestyle’ować. Nawet mierzył się z Filipkiem (…) on nie jest freestyle’owcem bitewnym. To była jego pierwsza oficjalna bitwa. Filipek jeździ na bitwy cały czas, więc czuje się tam swobodnie. Dla niego była to nowa sytuacja, więc może dlatego się trochę zestresował. Ale na wielu melanżach freestyle’owaliśmy miliony razy i naprawdę pokazywał styl na bardzo wysokim poziomie” – wspomina bitwę Filipek x Tomb podczas Stopro Freestyle Battle w 2015 roku.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ