Krótko mówiąc… JA TO HIP HOP!

Czy możliwy jest sukces promocyjny bez “chodzenia po trupach”, przekrętów i fałszywych lajków?! Okazuje się, że tak!

Współpraca dwóch warszawskich raperów, którzy od urodzenia mieli już ze sobą wiele wspólnego – przypomnijmy: urodzili się tego samego dnia, w tym samym roku, w szpitalu na warszawskiej Pradze, nabiera tempa.

W ostatnim czasie udowodnili nam, że sukces może być osiągnięty dzięki dobremu, prawdziwemu przekazowi – dochodzącemu do dość dużej grupy odbiorców. Od dnia premiery drugiego singla “Bez widoku” (tj. 30.03.2017r.) SPRAWDŹ!!! – wyświetlono go już niemal 400 tys. razy. Sprawiło to, że od samego upublicznienia jest on w TOP50 polskiego Youtube’a! Co ważne – promocja projektu nie była prowadzona przez wielkie i znane wytwórnie, został stworzony nowy kanał JA TO HIP HOP – OFFICIAL, a zaangażowani w nią byli przeważnie słuchacze, udostępniając kawałek na tablicach portali społecznościowych i dając lajki od siebie. Okazuje się, że takie wsparcie (od serca!) ze strony odbiorców, jest najefektywniejsze i z pewnością – najbardziej trwałe!

Łącznie oba teledyski “Bez widoku” oraz “Ja To Hip Hop” zostały wyświetlone prawie MILION razy!

Stwierdzić ponadto można, że “gra fair” w stosunku do pozostałych konkurentów na scenie hip-hopowej – również zostaje doceniana przez internetową (ale i nie tylko) społeczność. Postawa godna naśladowania! Pamiętajcie, MY WSZYSCY TO HIP-HOP!

Ja to Hip-Hop, tak myślę, robię to dzień w dzień i czuję to, czuję to jak nic innego

Odnośnik do preorderu znajdziecie: tutaj!!!

Tekst na rap-news.eu przygotowali: Patryk Fent x Zuzia

TELEDYSK: Dudek P56 x Rest Dixon37 – „JA TO HIP HOP”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ