Wystartowała przedsprzedaż albumu Beteo – “Bejbi”!

Beteo „Bejbi” to drugi solowy krążek artysty, na który składa się 12 premierowych utworów oraz jeden bonus track. Płyta ukaże się 26 maja. Na www.sbstuff.pl wystartował właśnie preorder krążka, który będzie dostępny wyłącznie w Internecie. Jego nakład to 1000 sztuk.

ZAMÓW ALBUM BETEO “BEJBI”! 

Na swojej najnowszej płycie raper porusza tematy dotyczące młodego chłopaka, którego spotykają różne przeciwności na drodze do życia dorosłego mężczyzny. Beteo ciężko się pogodzić z tym, że nie jest już dzieckiem ani nastolatkiem, a każda jego decyzja, nawet lekkomyślna, może zadecydować o jego przyszłości. Beteo rozlicza się z ludźmi, którzy byli w jego życiu i zniknęli, jak również z tymi, których nigdy nie było i nagle chcą być w nim obecni. Często pojawiają się odniesienia do relacji damsko-męskich, a raczej męsko-damskich, gdyż Beteo przedstawia swój stosunek do dziewcząt z różnych etapów jego życia – od stałych związków, po jednorazowe czy kilkurazowe przygody. Ponadto artysta dojrzał brzmieniowo i wypracował swój styl, bardzo charakterystycznie przeplatając i łącząc rapowanie ze śpiewaniem. W wielu numerach można odczuć towarzyszące mu w danej chwili emocje i uczucia, z kolei w paru innych typową zabawę formą, jak i treścią.

Jest to płyta skierowana do słuchaczy, którym zależy na ciekawym brzmieniu oraz luźnej, choć niekoniecznie niewymagającej warstwie lirycznej. „Jeden jedyny” to było tylko demo, „Bejbi” to stuprocentowy Beteo.

Za szatę graficzną odpowiada Frozen Designer.

Goście zostaną ujawnieni w późniejszym etapie promocji.

Tracklista:

 1. Paw (prod. GeezyBeatz)
 2. Italia feat. Simpson, Pshemo (prod. Kubi Producent)
 3. Tańcz (prod. Lanek)
 4. Przejazd feat. ReTo, Żabson (prod. Worek x Friz)
 5. Czego?! (prod. Kubi Producent)
 6. Ruchy feat. Solar (prod. Lanek)
 7. Guala (prod. Worek)
 8. Nie wiesz nic feat. Białas (prod. Kesz)
 9. Pozwól oddychać (prod. Got Barss)
 10. Besos feat. Bedoes (prod. GeezyBeatz)
 11. Jest si (prod. Worek)
 12. Bejbi (prod. Friz)
 13. Co i jak (prod. Worek) bonus track
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ