6578876987

Małpa i Bejf na MaxFloRecTV

Do sieci (25. sierpnia) trafiła zwycięska produkcja w konkursie „Zblenduj Bejfa”.

Jury w składzie: Rahim, przedstawiciel MaxFloRec i sam Bejf, jako najlepszą uznało pracę Zajmana. Na autorskim bicie zblendował on utwór „Zawód człowiek” Bejfa z gościnną zwrotką Małpy w numerze „Nagapiłem się” Pezeta & Małolata

–  Ogólny poziom nadesłanych prac był wysoki i musiało minąć kilka dni zanim wyłoniliśmy zwycięzcę. Zajman zwrócił naszą uwagę przede wszystkim ze względu na autorski bit i umiejętne wkomponowanie w niego zwrotki Małpy – mówi Bejf.

Oryginał możecie sprawdzić: TUTAJ!

W konkursie przyznano również wyróżnienie. Otrzymał je Bolt, czyli Mateusz Bożko. – Ten gość przygotował klimatyczną bombę. Świetnie wyczuł utwór „No Rush”, pod który przygotował autorski bit. Całość zestawił z G-Eazym, którego rap lubię i którego zwrotka idealnie tu pasowała – komentuje Bejf, zapowiadając, że wkrótce zaprezentuje wyróżnioną pracę na swoim Facebooku: www.fb.com/Bejfu.

Zawód człowiek” to najnowszy singiel promujący „SynekuręBejfa. Debiutanckie wydawnictwo rapera ukazało się na początku czerwca br. nakładem MaxFloRec. Płyta wciąż dostępna jest m.in. w Empiku i na www.MaxFloSklep.pl (kliknij TUTAJ! aby zamówić).

Aby być na bieżąco z nowościami na MaxFloRecTV, subskrybuj kanał, klikając TUTAJ!

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ