Nie chcę jeszcze nic mówić” – Bedoes o nowej płycie

Bedoes pierwszym singlem “Gustaw” zwiastującym nową płytę wywołał ogromne poruszenie wśród słuchaczy polskiego rapu. Słowa krytyki oraz pochwał lecą także od innych raperów, których zainteresował przekaz tego utworu. Jednym z nich jest Mielzky: “nowy kawałek, który wyszedł jest zajebisty według mnie” (info!). O reprezentancie SB Maffija dobrych słów użył również Planet ANM: “niech sobie z tego korzysta” – mając na uwadze falę popularności (info!).

TELEDYSK: BEDOES “GUSTAW” – SPRAWDŹ!!!

W najnowszej rozmowie Wujek Samo Zło powiedział bardzo istotną kwestię, że po premierze singla wiele osób, które nie były przekonane do muzyki Bedoesa, zaczęły zmieniać swoje zdanie:

  • Mój pies ma na imię Gustaw i to był kurwa zajebisty ruch z mojej strony. Będzie takich ruchów więcej, będziemy robić takie numery, więc jak jesteś hejterem, to chuj ci w dupę. Zmieniaj się w fana, bo później będzie ci wstyd – mówi z przekonaniem Bedi.

Bedoes wciąż nagrywa nową płytę, jednak na tę chwilę nie chce ujawniać szczegółów. W tak młodym wieku za priorytetową sprawę obrał… własne życie: “Robimy sobie płytkę taką tam, coś się tworzy, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nie chcę jeszcze nic mówić. Na razie poważnieję, dorastam…“.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ