Gość miał się napierdalać ze mną za to, co pisał na mnie w necie” – tłumaczy Bedoes.

Bedoes za cenę coraz większej popularności i braku szacunku w niektórych kręgach zaczyna mieć problemy na trasie koncertowej. Do sieci trafił filmik, w którym widać, jak Starku z ekipy Bediego konfrontuje się na pięści z Bambo the Smuggler’em, młodym raperem i freestyle’owcem z Gołdapi. Nie byłoby w tym wszystkim nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż prawdopodobnie Bambo miał bić się z… Bedoesem. Czyżby reprezentanta SB Maffiji obleciał strach?: “Cała akcja rozchodzi się o to, że Bedoes podbijał do dziewczyny Bambo. Ten drugi stawiając na szali swój honor wyskoczył na prawilną solóweczkę do grubego, tłusty spękał i wstawił Starka żeby samemu nie wyrwać na pizdę” – czytamy w opisie filmiku na Youtube (komentarze wielu osób również to potwierdzają).

Jak to wszystko komentuje Bedoes?: “Nikogo nie wystawilem i z niczego się nie będę tłumaczył. Gość mial się napierdalac że mną za to co pisał na mnie w necie ale nie chciał. Starku w niego wlecial bez gadki. Ja stałem obok, bo solowa to solowa. Było tam 30 osób od nas i moglismy zrobić wszystko, ale nikt z nas nie wszedl bo jestesmy honorowi. Jebac przeklamanych typow z internetu” – wytłumaczył swój punkt widzenia reprezentant SB Maffiji (red. rap-news.eu zachowała oryginalną pisownię).

Mamy nagrane wszystko na GoPro i na vlogu będzie pokazane, kto komu dał w pizdę. Pozdro plotkarze” – dodaje.

Jak było naprawdę?

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/100010846568836/videos/389133541458195/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. o żesz ty ale wiocha ze wsi chopoki sie biły czy jak? hue hue j..ać takich pajaców.

  2. ze wsi jakby Ci chłop zajebał to by się obsrał po drodze do swojego miasteczka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ