Bedoes w rozmowie z Mateuszem Natali przy okazji Polish Hip-Hop TV Festivalu w Płocku, wypowiedział się na temat zmiany swojego wizerunku oraz twórczości.

Zdaniem Bedoesa jak dorasta się życiowo, to dorastają linijki, a skoro tak to dojrzewa sam raper.

Jakie życie taki rap, jak mawia klasyk (…) jedno idzie za drugim. Przyzwyczaiłem się do niektórych sytuacji, przywykłem, wydoroślałem, nauczyłem się jak się zachowywać, a za tym idzie to, że moje teksty też są inne. Zauważam trochę inne wartości niż zauważałem“- przyznaje raper z Bydgoszczy.

Jednakże pomimo emocjonalnej zmiany, o której mówi Bedi, zwraca On jednocześnie uwagę, że nie ma  zamiaru rezygnować z bangerów, które są jego znakiem rozpoznawczym.

“Nie zapominajmy o bangerach, także pewnie będzie życiowo i głęboko, ale bangery muszą być, to jest dewiza moja. Nikt nie śpiewa w Polsce tak jak Ja,  nikt nie robi takich bangerów jak ja (…) Ja zostanę przy śpiewaniu, zostanę przy melodyjności, zostanę przy bangerach, ale “Gustawy” będą się zdarzać”- zapewnia Bedoes.

Wypowiada się on również na temat swoich poprzednich kawałków, uznając je za etap przejściowy, który musiał przejść.

Musiałem chyba wyrzucić z siebie to wszystko o tych kurwach, sukach, dziwkach i tak dalej. Musiałem wyrzucić z siebie te melanże i teraz w końcu mogę zająć się czymś naprawdę. To musiało się po prostu stać“- wyjaśnia reprezentant SB Maffiji.

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ