fot. Magdalena Wdziękowska

Napłynęły do nas kolejne informacje dotyczące wspólnej płyty Bedoesa i Lanka. Właśnie poznaliśmy tytuł najnowszego singla i przypuszczalny termin jego premiery, a także gości, których na nim usłyszymy.

  • Moja i Lanek nadchodząca piosenka nosi tytuł „Hardcore Pleasure”. Gościnnie na niej udzielił się Flexxy 2115 oraz Kuqe 2115. Premiera prawdopodobnie w tym miesiącu. Teledysk jest gotowy, jutro ustalimy dokładną datę premiery razem z managementem SBM Label. – przekazał na Facebooku, Bedoes.

Raper opowiedział także o niespodziewanym widoku, który ujrzał wraz z ekipą podczas wyjazdu do Francji:

  • Pojechaliśmy do Paryża kręcić klip do „FPS”, ale na miejscu zmieniliśmy zdanie. Przywitał nas widok uchodźców mieszkających w namiotach – postanowiliśmy wylać nasz gniew. Nie jestem pewien tego, czy piosenka „FPS” kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, gdyż zmieniliśmy kompletnie koncepcje płyty. Zrobiliśmy dużo hitów, które pewnie miałyby po 40 milionów wyświetleń, ale tekstowo były według mnie bezwartościowe i mało ambitne. Zmieniam całkowicie podejście do swojej twórczości. Mam większe ambicje niż bezsensowne hity, mimo, że to by się sprzedało. Chcę wylewać przez swoją muzykę emocje i zmienić świat. – przekazał.

Po tej wypowiedzi Bedoesa wylała się fala komentarzy, na którą bardzo szybko odpowiedział:

  • Jeśli chodzi o temat uchodźców w Paryżu, którzy mieszkają w namiotach, to ja totalnie pierd*** politykę i nie chcę się w nią wpierda***. Ale widok tego wywołał we mnie smutek, który przerodził się w gniew wobec tego, że ludzie muszą mieszkać w namiotach i przeżywać inne, różne klęski i winny temu jest drugi człowiek. Świat jest pojeb*** w ku***. – oznajmił.

Przypominamy, że niedawno właściciel wytwórni 2115 Gang zaangażował się w akcję Anji Rubik i Igora „Ajgora” Leśniewskiego, gdzie wystąpił w specjalnym spocie – „Otwórzmy się na świat” |sprawdź!|.