fot. kadry z klipów "Nadchodzi lato"/"One Night Stand"

W ubiegłym miesiącu Bedoes w bardzo miłych słowach wypowiedział się o Maliku Montanie: – Szacun wielki za prawdziwość dla Malika Montany, za bycie sobą w stu procentach. Malik jest szczery we wszystkim. Ja mu wierzę we wszystko, co rapuje. – przekazał reprezentant SBM Label w jednym z postów na Facebooku |info!|. Jak się teraz okazuje, te słowa były prawdopodobnie początkiem współpracy obu panów. Co szykują?

Z łączonej rozmowy przeprowadzonej między Bedoesem i Malikiem na Instagramie wynika, że nagrali już wspólny utwór. – Zajebista jest ta tematyka. W chu* mi siadło. – przekazał twórca albumów „Aby śmierć miała znaczenie” i „Kwiat polskiej młodzieży”. Z konwersacji możemy się domyślać, że jest to obustronna współpraca. Przypomnijmy, że Bedoes przygotowuje płytę z Lankiem, natomiast Malik jest w trakcie promocji kolejnego solowego krążka.

To nie jedyne projekty, które są szykowane przez raperów, bowiem wkrótce ma odbyć się turniej UFC na konsolę. – Robimy transmisję live i pieniędze przekazane z tej transmisji zostaną przekazane na jakiś Dom Dziecka. – powiedział autor albumu „Tijara”. W pojedynku zmierzą się reprezentanci 2115 Gang i GM2L.