fot. Michał Majewski

Bedoes: “należy oddać mu zasłużony hołd

Wczoraj napłynęły do nas tragiczne wieści dotyczące śmierci jednego z legendarnych polskich raperów. Tomasz Chada odszedł w nocy z soboty na niedzielę. Niejasne są przyczyny jego śmierci. Według informacji, które podaje “Gazeta Wyborcza”, raper trafił do jednego ze szpitali z ciężkim urazem kręgosłupa. Miał zachowywać się tam agresywnie, po czym został przewieziony do szpitala psychiatrycznego, gdzie podczas wykonywania badań zmarł. Całą sprawę zbada Prokuratura, która wszczęła już śledztwo.

Kilka słów dotyczących swoich wspomnień z twórczością Chady, przekazał Bedoes w video na swoim instagramowym profilu w opcji “Insta Stories”

  • Jego muzyka była dla mnie wielką inspiracją i bardzo dużo mi pomogła w czasach, kiedy miałem rozprawy sądowe, kiedy miałem kuratora, kiedy jeszcze chodziłem do Gimnazjum. Chciałem coś z Chadą zrobić, chciałem coś w przyszłości podziałać. Już były takie rozmowy, żeby coś zaplanować w naszych kręgach. Mieliśmy się odzywać, ale… nie zdążyliśmy. Jest to bardzo smutna nowina dla świata Hip-Hop’owego, i nieważne czy tego nowego czy starego, bo każdy słuchał Chady. Należy oddać mu zasłużony hołd, zasłużoną cześć i bardzo mi przykro z tego powodu“.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ