Dostępny jest już oczekiwany mixtape projektu B&B (Brożas i Buczer) PROLOG feat. Dj Seli.Materiał poprzedza wydanie pełnego albumu „HighWay 2 Hell” B&B. Dziś o 18:00 odbędzie się premiera klipu promującego mixtape.

Prezentujemy mixtape ekipy B&B (Brożas i Buczer). B&B czyli połowa składu PTP (Północny Toruń Projekt) ma już za sobą jedno wydawnictwo „Czas To Pieniądz”. Materiał B&B Mixtape PROLOG feat.Dj Seli poprzedza nadchodzące legalne wydawnictwo Brożasa i Buczera czyli „HighWay 2 Hell”, które zostanie wydane nakładem RPS Enterteyment w 2013 roku.

TRACKLISTA:

1) Intro ft. Dj.Seli
2) B jak…ft. Dj.Seli
3) Ciemność i Mrok prod.Juicy ft. Dj.Seli
4) Mixtape B&B ft. Dj.Seli
5) Już Czas ft. Dj.Seli
6) Kochamy ft. Cegła, Dj Seli
7) Prolog ft. Dj.Seli
8) Nie Jest Za Późno ft. Dj.Seli
9) W Tym Miejscu remix by Peter ft. Dj.Seli
10) Tony Montana prod. Juicy ft. Dj.Seli

Mixtape B&B Mixtape PROLOG feat.Dj Seli można pobrać tutaj: TUTAJ

Dziś (27.02.) o 18:00 na oficjalnym kanale Youtube RPS Enterteyment (www.youtube.com/user/RPSENTV) odbędzie się premiera klipu „B&B – Prolog feat. Dj. Seli”. Odliczamy i zapraszamy!

Brożas to raper pochodzący z Torunia, członek ekipy PTP. Swoją działalność artystyczną rozpoczął pod koniec 2000 r. kiedy to dołączył do Parisa tworząc ekipę LOKUM 3. W 2005 roku dołączył do tworzącego się składu Północny Toruń Projekt. Razem z PTP wydał trzy albumy. W 2009 roku w duecie z Buczerem nagrał płytę „Czas to pieniądz”. W czasie swojej muzycznej działalności Brożas współpracował z takimi artystami jak: Peja, Macca Squad, Fabuła, Kobra X Bezczel, Stopro BANDA, K8, Miodu (Jamal), Ras Luta (EWR), Kajman, Borixon, Brahu Brat, Firma, Paluch, Kaczor oraz Mark Battles z ekipy YMCMB.

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Ma na swoim koncie ponad dziesięć produkcji, w tym 3 płyty z PTP i duet z Brożasem „Czas to pieniądz”. Raper swoją solową pracę rozpoczął w 2008 roku wydaniem trylogii „Podejrzany o rap”. W lutym 2012 roku ukazała się jego oficjalna solowa płyta „2 Oblicza”, później wydawnictwo „INFAMOUS MIXTAPE” i opublikowany w Styczniu 2013 projekt „BOSS”. Artysta ceni sobie współpracę nie tylko z raperami Polskiej sceny, ale także sięga po gości zza oceanu, takich jak Mark Battles z YMCMB, ma na swoim koncie featuring z Lil Waynem, MDK z ekipy The Game’a, Flaco Ruiz, czy francuski raper JM Brolik.”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ