Bambo bierze sprawy w swoje ręce…

Freestyle’owiec, który kilka miesięcy temu nagłośnił sprawę ucieczki Bedoesa z awantury, do której konkretniej doszło w marcu br. postanowił go zdissować: “Cała akcja rozchodzi się o to, że Bedoes podbijał do dziewczyny Bambo. Ten drugi stawiając na szali swój honor wyskoczył na prawilną solóweczkę do grubego, tłusty spękał i wstawił Starka żeby samemu nie wyrwać na pizdę” – więcej dowiecie się: tutaj!

Bedoes praktycznie wywołał Bambo kierując w jego stronę wersy: “zadzwoń do Bambo i spytaj się go, dlaczego typie nagle jest cisza” – w numerze “Aby Śmieć Miał Znaczenie”, który jest dissem do Filipka.

DISSY: “AŚMZ” i “Mówię o twej karierze” znajdziecie na rap-news.eu: sprawdź!

Jak czytamy na fanpage Bambo: “Co się odwlecze to nie uciecze. Dziękuję za ten cały czas oczekiwania. Fani gengu już grzecznie w łóżeczkach, a teraz gwóźdź programu!“. Z kolei opis Youtube pod dissem “Niemy krzyk” prezentuje się następująco: “W związku z notorycznym przedstawianiem nieprawdziwych informacji przez niejakiego Borysa Przybylskiego, Bambo the Smuggler prezentuje Niemy Krzyk“.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Hahahah cala ta drama to jeden wielki szit. Bambo jak ty kurwa nigdy nie byles w żadnej pannie. Chuja jedynie moczyłeś w wannie. Stworzył dramę ze swoja popierdolona dziwka P.K znana w trójmieście. Jebac Ciebie twoja dziwke i 2115

ZOSTAW ODPOWIEDŹ