“Nowy rozdział” – rusza sprzedaż nowego albumu B.R.O.

Po niewątpliwym sukcesie wydawniczym dwóch poprzednich produkcji: High School, oraz Next Level 2, warszawski raper powraca z nowym materiałem, który ukaże się nakładem wytwórni Step Records już 21 kwietnia.

Album można zamówić: TUTAJ!!!

“Nowy rozdział” to album w całości nagrany, wyprodukowany, zmiksowany i zmasterowany przez B.R.O. Materiał z jednej strony podsumowuje dotychczasową drogę rapera i związane z nią życiowe zmiany, z drugiej zapowiada wejście w nową epokę – muzycznie i prywatnie. Wszystkie utwory wiążą się w jedną spójną całość, jednakże dzięki uniwersalnej treści, każdy z nich broni się również singlowo, nie tracąc nic po oderwaniu go od muzycznej historii.

“Nowy rozdział” to materiał w całości nagrany, zmiksowany i zmasterowany przez B.R.O.

Raper zajął się również większością produkcji, za wyjątkiem dwóch numerów, za które odpowiedzialni są Eurii oraz SoDrumatic. Nadchodzące solo z jednej strony podsumowuje dotychczasową drogę rapera i związane z nią życiowe zmiany, z drugiej zapowiada wejście w nową epokę – muzycznie i prywatnie. Wszystkie utwory wiążą się w jedną spójną całość, jednakże dzięki uniwersalnej treści, każdy z nich broni się również singlowo, nie tracąc nic po oderwaniu go od muzycznej historii.

Krążek spodoba się zarówno odbiorcom, którzy z twórczością warszawskiego rapera mieli już do czynienia, jak i nowym słuchaczom – zarówno tym, którzy szukają ambitnych treści oraz fanom zaczepnej braggi; tym szukającym wpadających w ucho i zapadających na długo w pamięci brzmień, a także mocno bujających, stylistycznie mrocznych bangerów. “Nowy rozdział” to zebranie na jednym krążku tego, co najlepsze w nowej fali brzmienia. W finalnym efekcie dostajemy idealnie zbalansowany krążek, który ukazuje ogromne możliwości młodego MC – ten po kilku latach na scenie dopiero się rozkręca i z pewnością jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Track lista:

1.Nowy Rozdział
2. Spacer
3. Kurtyna
4. Mówiła Mi
5.Tylko Z Tobą
6.Co Ty O Mnie Wiesz
7. Skrzydła
8.Tort
9..Zlatan
10.Farma-Zone
11. Do Dna
12. Zabiorę Cię Tam
13. Dom
14. Bonus track
15. Bonus track
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ