Avi X Louis Villain prezentują swój pierwszy teledysk w ramach współpracy z wytwórnią SB Maffija Label.

Monte Christo” to kawałek, który stanowi logiczną kontynuację tego co w podziemiu panowie zaprezentowali kawałkiem „Cesarz” – krajobraz po zdradzie, poczucie rozczarowania i rozgoryczenia.

Przede wszystkim jednak jest to potężny banger, który z miejsca porywa swoim refrenem i wkręca w nastrojowy bit doskonale skrojony na potrzeby takiego numeru. Avi i Louis w pełnej krasie prezentują potencjał stylu, który wynika z uzupełniania się dwóch różnorodnych elementów. Zrealizowany przez Maffija Film Studio teledysk dopełnia obrazu „wejścia z buta”, które już teraz możecie zobaczyć w całości. Debiutancki teledysk Avi X Louis Villain już na kanale SB Maffiji!

Avi X Louis Villain to jeden z najbarwniejszych rapowych duetów ostatnich lat, a ich wspólna historia to splot magicznych „zbiegów okoliczności”, które w ekspresowym tempie doprowadziły ich od nagrywek w pralni do kontraktu w SB Maffiji. Ich podziemne single takie jak „Moya„, „Inny Niż Oni” czy „Cesarz” zdołały pocztą pantoflową obiec pół Polski i zwrócić na siebie uwagę wierchuszki rapowego środowiska. W SBM wszyscy byli zgodni – chcemy mieć ich u siebie.

Wymykający się szufladkom beatmakerski talent Louisa, w połączeniu z dwoma unikatowymi stylami nawijania daje poczucie nowości w dobie, gdy raperów ciężko od siebie odróżnić. Avi mówi „artystą to ja jestem od dziecka„, a Louisnie muszę być gitem, żeby wiedzieć z czym to się je„. Chemia między artystami sprawia, że ta poetycko-uliczna mieszanka paradoksalnie pasuje do siebie jak ulał. Każdy kolejny kawałek rzuca inne światło na ich twórczość i osobowość, a na dodatek nigdy nie brakuje tam błysku i elementu zaskoczenia, które sprawiają, że numer ma się ochotę puścić jeszcze raz. Debiutancki album duetu nabiera kształtów. Już niebawem będzie o nich głośno nie tylko w kuluarach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ