Miło nam poinformować, iż kolejne aptaunowe wydawnictwo zbliża się nieuchronnie do premiery. Wydawnictwem tym jest solowy album Siwersa pt. „Bez Ceregieli”, który znajdzie się na sklepowych półkach już 17.05.2013r.

Dziś prezentujemy 2 singiel promujący „Bez Ceregieli”:

„Działam”
Muzyka: Siwers
Słowa: Siwers
Cuty: Dj Kebs (HIFI Banda)
Beatbox: Strong
Grafika: Forin
Aptaun Records, 2013.

„Bez Ceregieli” to album, który w każdym swoim aspekcie stanowi hołd dla „złotej ery” hip-hopu jaką zwykło się określać lata 90-te XX wieku. Płyta, w całości wyprodukowana przez Siwersa, to kolaż – klimatów, brzmień i rozwiązań aranżacyjnych przywołujących na myśl tętniące rapem ulice wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, z tekstami głęboko osadzonymi w polskiej surowej rzeczywistości. To przedstawiony bez ceregieli melanż często skrajnych emocji i nastrojów towarzyszących „stałemu rezydentowi wielkiej płyty” w jego codziennym życiu oscylującym wokół muzyki, pasji i przyjaźni.

„Bez Ceregieli” to niespełna godzinna porcja dopracowanej w każdym szczególe muzyki, w której wiodącego prym Siwersa wspomagają dobrze znane z polskiej sceny hip-hopowej postacie dodające do opowieści gospodarza kolorytu uwypuklającego dodatkowo niepowtarzalny i spójny klimat całego albumu.
Autorem oprawy graficznej albumu jest Grzegorz „Forin” Piwnicki, autor projektów wielu klasycznych płyt z polskim hip-hopem, a także wydanych przez Aptaun Records płyt: „Pasja” Pyskatego i „Dalekie Zbliżenia” W.E.N.Y..

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ