Kolejni goście na płycie Kafara!

Kafar ujawnił właśnie dwóch kolejnych gości na swojej nadchodzącej płycie “Panaceum 2”.
W środę dowiedzieliśmy się, że w utworze “JTSNJ” usłyszymy Bonusa RPK (INFO!!!), a dzisiaj skład raperów biorących udział w tym numerze został uzupełniony o takie postacie jak Arczi Szajka oraz Profus PPZ. Wytwórnia zapowiada, że największe zaskoczenie w kwestii gości jeszcze przed nami, a całe grono osób zaproszonych na płytę poznamy do końca października.

Premiera płyty planowana jest na 17.11.2017. Album ukaże się nakładem DistrictAREA. Preorder limitowanej edycji dostępny jest na stronie www.kafardix37.pl.

“Panaceum 2: Trzeba żyć” to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł “Trzeba żyć” nie jest przypadkowy. “Panaceum 2” ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, “Trzeba żyć”.

TELEDYSK: KAFAR DIXON37 – „TO TYLKO MY” | PANACEUM2

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ