Arab pogodził się z Bilonem!

Po wielu zawirowaniach między Arabem a Bilonem i ekipą DIIL Gangu po programie “Żywy Rap”, nadszedł czas spokoju.

Arab przed walką z Rubym postanowił wybrać się do Warszawy i wyjaśnić całą sprawę, po czym zamieścił w Internecie video, w którym oficjalnie żegna się z przeszłością:

  • 4 lata temu zakończył się “Żywy Rap” i nie bez powodu zacząłem wtedy iść w sport. Dlaczego? Bo ogólnie za dużo, że tak brzydko powiem, wpierdalałem grzybów. Jadłem dużo grzybów, gdzieś się zajarałem się tym. Bardzo dużo też przejarałem i zaczęła mi, jak to się mówi osiedlowo, siadać czopa. Złapałem te schizy mocne, po narkotykowe. Czułem, że wszyscy knują, że sobie ze mnie szydzą, że są to oni, a nie my. Jakieś teorie spiskowe zaczęły mi w głowę wjeżdżać i tak naprawdę to było powodem odłączenia się od wytwórni Hemp Records. Długo nie potrafiłem do tego dojrzeć. Długo byłem zatruty całą tą schizą w głowie i wydawało mi się, że Bilon i chłopaki zrobili sobie ze mnie jaja i zrobili mi krzywdę, a dopiero niedawno dojrzałem do tego, że było inaczej i krzywdę tak naprawdę ja sam sobie zrobiłem – wyjaśnia.
  • Dziękuję Bilonowi za to, że tak naprawdę dał mi wtedy skrzydeł. Stałem się sławny przez jego inicjatywę i chcę go przeprosić, że się odwróciłem, tak naprawdę przez samego siebie – dodaje.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ