45435354

Raper Ak-47 wypowiedział się na temat akcji „false flag”, do której miało dojść podczas ostatniego zamachu w Nicei

Nawołuje również, aby uważać na siebie oraz omijać duże skupiska, w tym masowe imprezy

False flag.

Plan się wypełnia.
Powtórka z rozrywki.
Co kilka tysięcy lat, ludzie żyjący w iluzji jaką jest matrix (w poprzednich cywilizacjach systemy nosiły inne nazwy) są poddawani sztucznym procesom fałszywej ewolucji, czyli regresu w „rozwoju”, co już niema nic wspólnego z prawdziwą rzeczywistością, bo nic tu kurwa niema sensu. Ten proces trwa od początku naszych dziejów, ale o tym na spotkaniu Killuminati. W każdym razie, to co miało miejsce w Nicei, to zabieg zupełnie ten sam, co w Paryżu, Bostonie czy Nowym Jorku i pamiętny WTC i holograficzne samoloty. Kto wie, czy zamachowcy to nie ofiary, bądź służbiści, poddani programowi MK Ultra, czyli kontroli umysłu. Podczas II wojny światowej, naziści jako twór finansjery na usługach Babilonu (m.in. dzisiejszego Watykanu) stosował mind control na swoich żołnierzykach. Proroctwo sie wypełnia, jako że wieża Babel płonęła, zupełnie jak wczorajszej nocy wieża Eiffla? Czy może to puzzle, składające się w jedną chorą całość i fakt, że żadna wieża nie płonęła. Zupełnie jak ścinanie głów na greenscreenach… Nie bądź głupcem. Od II wojny światowej, świat pogrążony jest w konflikcie. Zauważcie, jak sztucznie wykreowana ewolucja techniczna się zmienia na przełomie ostatnich stu lat. Ciężko nazwać to krokiem milowym, biorąc pod uwagę kontrolowany „rozwoj” na przełomie 2 tyś lat. You know what I mean. „Przygotujcie się na jazdę nie z tej ziemi.”

Przygotowują, Nas, ziemian, do niej od momentu, gdy Babilon zawładną ziemią i wprowadzono system monetarny.
Nas, Polaków, przygotowuje się do bycia mięsem armatnim, gdy to Słowian podzielono, mordowano i wyplewiano, jak do teraz, a w ostatnim czasie od 25 lat. Przypomnijcie sobie historię.
Bazowałbym nie na tej oficjalnej:
Lech Kohne Wałęsa zbawiciel, który uwierzył w cyrk solidarności i to że jest bohaterem.
Gdzie mózg?
Lub dla przykładu chrzest Polski, który nie miał miejsca a miejsce miał chrzest Mieszka I, masona,15 króla Polski, który sprzedał te ziemie Watykanowi.

Uważajcie na siebie i omijajcie masowe imprezy, duże aglomeracje, miasta, jako że zwabiają Nas tam, by powoli, w ciszy zabijać. Problem, reakcja, rozwiązanie jak mawia David Icke.
Temu procesowi jesteśmy poddani.
Od częstotliwości Haarp, po fałszywe flagi zamachowców z Isis, która jest tworem kultu słońca, czyli tego samego kultu, który sprawuje władzę na świecie od przybycia Słońca, „Boga”.
Wszystko po to, by szczelnie kontrolować rodzaj ludzki i mieć pewność, że ludzka uwaga skupiona jest na wojnach i całym śmietniku jakim jest matriks, a nie na rozwoju duchowym i doświadczaniu sekretu. Sekret to oświecenie ducha. Połączenie ze źródłem.
Dlatego jest to tak ukryta wiedza.
Wiedza duchowa i jej potęga.
O tym też na spotkaniu.

Współczuję Nam wszystkim, że przyszło Nam żyć w kolejnej kontrolowanej gierce, w której rodzaj ludzki odgrywa główną rolę.
Nie dajcie się zwieść dezinformacji i praniu mózgu.
W każdym razie, nie obawiajcie się.
Nasze istnienie opiera się na kreacji twórczej i życie na ziemi w sztucznej klatce, jaką jest przyziemna rzeczywistość to kropla w oceanie nieskończoności.
Strach to ego.
Miłość to serce i nim się kierujmy.

To tylko moja opinia. Nie prawda a punkt widzenia.

W jedności siła, w miłości jedność.

Killuminati. 47

Dodał przy tym poniższe zdjęcie:

13645261_628185470674118_775817275488200394_n

13 KOMENTARZE

 1. Mason sprzedał Polskę Watykanowi xdddddddddddddddd za dużo tego wszystkiego w jednym tekście, aż nie wiadomo do czego tu sie odnosić. BTW Mieszko nie byl królem polski. Jedyne co mnie tutaj zaciekawiło to zdjęcie… Jak to mówią, w każdej historii jest ziarenko prawdy.

 2. Ziomus, proszę nie rób kurwy z logiki. Mój kumpel uwierzył w takie pierdoły i teraz popierdala po domu z folia aluminiowa na głowie (bo kontrola umysłu) i uważa że nie ma pracy bo system jest zły a nie dla tego że nie chce mu się ruszyc dupy do roboty. Takie poglady sa smieszne i zabawne dopóki ktos nie zaczyna sobie przez nie życia przepierdalac. A gdyby nie babilonski system wymiany monetarnej to bys teraz popierdalal z dzida i wymienial sie skórami za korzonki :P

 3. Dobrze prawi iluzja działa na każdego im bardziej chcemy cos dostrzec tym bardziej sie w tym gubimy.. Większosc ludzi nie wie komu i czemu już ufac to jest smutne manipulacja i te szare tlumy ktore staraja sie wierzyc ze „nic sie nie stalo”.
  Pozdrawiam serdzecznie

 4. Fajnie, że się tym interesuje, ale ja osobiscie widze to jakos.. hmm… inaczej. Ludzie po pierwsze co wam potrzebne to myslenie krytyczne, jezeli nie wiesz co to znaczy sprawdz co to znaczy. jeżeli ci się wydaje, ze wiesz co to znaczy – sprawdz co to znaczy. Człowiek musi sięgnac po wolna mysl, po zdolnosci poznawcze ktore pozwola wam kurwa przesiac ziarna od plew. Skurwysyny smieja wam sie w twarz, bo myslicie to co chca byscie mysleli.

 5. watykanski okupant
  a co ma piernik do wiatraka? po co przytaczac przyklad skrajny w tym kontekscie? ak47 ma 100% racji! pozdrawiam

 6. Przykro mi ale loża masońska (illuminaci) powstała w XVI wieku we Francji więc Mieszko I nie mógł być masonem w X wieku ;-) ale ogólnie dobrze połączone fakty i odniesienie do fałszywej flagi co ma aktualnie miejsce :-) manipulacja ludźmi to proces trwający od setek lat a religia jest częścią tego, bo przecież jest łatwiej wmówić ludziom jakieś gówno pod pretekstem Boga ;-)

 7. Mocne…popieram w 100%.David Icke przepowiedział to 20 lat temu.to samo dotyczy szczepień.depopulacja ludzkości.obudzcie się…

 8. Ma całkowit racje. Ludzie rozwijajcie się duchowo, nie przejmujcie sie złymi wiadomociami! Róbcie swoje ale gdy będzie trzeba dołczcie do ruchu oporu!

 9. Nie zwracajcie uwagi na komentarze negatywne , w taki sposób staraja sie programowac poglad na dany temat . Mysl samodzielnie ! Pozdro AK !

 10. Atakuja nas uwazajcie na siebie witam w krainie czarow.magii oraz kontroli umyslu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here