AK-47 w dość długim wpisie na swoim fanpage komentuje, m.in. sferę duchową, czy teorie spiskowe, oraz zaprasza na spotkanie KILLUMINATI, które odbędzie odbędzie się w Warszawie 8 maja w Domu Kultury na Stokłosach na ulicy Lachmana 5 o godz. 16:00

Witajcie Bracia i Siostry. Dostaję bardzo dużo wiadomości, które są związane z rozwojem duchowym, teoriami spiskowymi i całą paletą warstw, które tylko przysłaniają prawdę. Wielu z Was prosi mnie, bym częściej wypowiadał się na tematy zakazane, ale zbyt często nie mogę, ponieważ usunięto by mi Fanpage i nie miałbym żadnego kontaktu z Wami. Dlatego staram się być ostrożny. Gdyby kiedykolwiek mój Fanpage zniknął, nie ja go usunąłem. Przyszedł czas, żebym się w końcu wypowiedział na temat aktualnej sytuacji na świecie. Napiszę krótko i zwięźle, ponieważ dogłębnie wypowiem się na spotkaniu Killuminati 8 maja w Warszawie. Po to jest to spotkanie“.

Jak później dodaje: “Zacznijmy od tego, że często dostaję wiadomości typu: Adam, zboczyłeś z drogi, ezoteryka to zło… Opętał Cię Lucyfer… Skoro opętał mnie rzekomy Diabeł, to czemu staje się lepszym człowiekiem? Ostatnio doszedłem do tego, że w idei chrześcijańskiej i jej lustrzanych odbić, Lucyfer jest światłem, a piekło jest źródłem bo ciekawość ponoć, to pierwszy stopień do piekła… Prosta kalkulacja, system w którym żyjemy, działa na zasadzie odwrotności: To co dobre to złe, a co złe to dobre i tak ze wszystkim. A więc? Nie szukaj… Więc pytam: Dlaczego mam nie szukać? Gdyby ezoteryka była czymś złym, to istniałaby duchowość? Wyzwólcie się z programów i wzorców, które nałożono na Nas, gdy przyszliśmy na ten iluzoryczny świat, za pomocą religii,  największej sekty świata, farmacji, systemu edukacji itd. Przy okazji, każdy sakrament kościoła to rytuał nakładania pieczęci na czakramy…” – pełny wpis artysty znajdziecie klikając: TUTAJ!

http://rap-news.eu/ak-47-zaprasza-na-spotkanie-killuminati-sprawdz-kiedy-i-gdzie-sie-odbedzie/

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ