Czyżby Bonus RPK tworzył wspólną płytę z Arczim?

Już od kilku miesięcy wiemy, iż założyciel Ciemnej Strefy jest w trakcie tworzenia nowego muzycznego projektu z innym raperem. We wrześniu 2016 roku w rozmowie z Wujkiem Samo Zło w cyklu “Rap Bajera” mówił: “Myślę o następnej płycie. Mam plan zrobić ją z kimś. Z kim, na razie nie będę zdradzał. Nie jest to koleżka z Warszawy“.

Pewną poszlakę daje nam kolejne zdanie z jego wypowiedzi: “…raczej mój ziomek z czasów początku Ciemnej Strefy, kiedy jeździliśmy po Polsce i poznawaliśmy tych wszystkich wariatów” – czy możliwa jest płyta Bonus RPK x Arczi Szajka? Oczywiście, że tak. Obaj raperzy wspierali się, udzielając się na swoich projektach, bądź jeżdżąc w trasy koncertowe. Przykładowo warszawski raper dograł się na solową płytę ARF’a “Mój los”, również odbyło się to w drugą stronę, gdzie reprezentant Szajki pojawił się na drugiej solówce Bonusa – “Artysta Kombinator” (oba projekty ukazały się w 2012 roku).

W jednym z najnowszych postów reprezentanta CS pojawiło się ich wspólne zdjęcie z dopiskiem: “Szykujemy coś dla Was” – czy jest to zapowiedź kolejnego nowego duetu na polskiej rap scenie? Kibicujemy!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ