Gdyby żył kończyłby dziś 68 lat. Andrzej Zaucha – jeden z najwybitniejszych polskich wokalistów wszech czasów – doczekał się urodzinowego mixtape’u!

Okolicznościowy projekt prezentuje tym razem nieznaną szerszej publiczności twórczość krakowskiego muzyka.

Autorzy tribute’owego wydawnictwa „Magia to ja” – Piotrek Anuszewski (DJ i promotor związany z cyklem imprezowym Rap History Warsaw) oraz Błażej Górniak (skreczer występujący wcześniej pod pseudonimem Mewa) – tak opisują ideę, która im przyświecała: “Pomimo nagłej i przedwczesnej śmierci Andrzej Zaucha pozostawił po sobie bardzo bogaty dorobek muzyczny. Staraliśmy się go przybliżyć projektem <<Zaufaj sobie>>, ale jedna płyta CD to zdecydowanie za mało, aby pomieścić wszystkie najbardziej dla nas esencjonalne nagrania (…) Oddajemy więc w Wasze ręce kontynuację pierwszego mixtape’u. <<Magia to ja>> zawiera wiele niepublikowanych dotąd nagrań – niewydanych na żadnych nośnikach – co najwyżej kilkukrotnie emitowanych na falach eteru. Znalazły się tutaj również utwory, które z bólem serca musieliśmy odrzucić, kompilując pierwszy miks“.

Wkrótce mixtape ukaże się w formie fizycznej w postaci kolekcjonerskiego digipaku. Jego szata graficzna została zaprojektowana przez Serge_Sergio, a gościnnie udzielił się na nim Mistrzowie Polski DJ-ów Slime oraz Pan Zimna Łapa.

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem limitowanego egzemplarza zapraszamy do kontaktu pod mailem: nasnierozdzieli@gmail.com

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ