„PassTheMic vol.1” – to akcja, obok której nie można przejść obojętnie. Całość została zainicjowana przez Koro, który zebrał ponad 30 freestyle’owców na jednym tracku. Warto podkreślić, że planuje on już kolejną część!

Zanim jednak to się stanie, sprawdźcie koniecznie 6-wersowe zwrotki takich graczy, jak.: Koro, Duże Pe, Bajorson, Filipek, Edzio, Czeski, Siostrarybsona, Iwo, Bilu, Kaz, Yowee, Cztery, Will Spliff, Peus, Murzyn, Toczek, Quesh, Spartiak, Rybson, Kurian, Dyzio, Seb, Cerber, Forti, Wawrzyn, Ryba, Oset, Eskobar, Pejter, Szyderca, Q-Key, Babinci i Milu.

  • PassTheMic poniekąd jest wariacją dość znanego w różnych kręgach obecnego trendu.
    Pomysł na zrobienie tego narodził się w piątek 24 kwietnia i od tamtego czasu starałem się zebrać do akcji jak najwięcej freestylowców, którzy mieli za zadanie napisać 6 wersów, nagrać wokal w domowych warunkach oraz nakręcić spójne z poprzednią osobą video według moich wytycznych odnośnie przejścia między kadrami. Deadline z nagrywkami dałem do środy i do tego dnia udało mi się zebrać 32 wokale oraz wideo.
    Wszystko zostało zmixowane (by Forti), zmontowane (by JADEPOMAŁU), oraz dopieszczone początkową i końcową planszą (by Spartiak). – przekazał Koro.