Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh, Majestat Eventas oraz Klub Keller z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha

Będzie promował tam swój najnowszy album “Ostatni Krzyk Osiedla”. Odbędzie się on 28.10.2017 w Słupsku.

Miejsce: Klub Keller, ul. Murarska, Słupsk
Bilety:
30/35 PLN – przedsprzedaż
40 PLN – w dniu imprezy i online
Przedsprzedaż:
Crunchy House, Keller
Start: 20:00

Wydarzenie na FB: zapisz się!!!

✖ Wstęp od 16 roku życia.
✖ Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!
Nowy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. OKO był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy. Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem OKO czy OKO STYL.

Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do “Ostatni Krzyk Osiedla”. Ostatni Krzyk Osiedla jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości.

Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90′. To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian. Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej. Premiera krążka “OKO” miała miejsce 25 listopada 2016r.

Więcej informacji: 
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com
www.facebook.com/clubcrazy

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ