Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz koncerty.szczecin.pl z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album „To Tu”, który odbędzie się w Szczecinie w klubie K4.

Otwarcie klubu: 20:00 Miejsce: Kolumba 4 – szczeciński loft kultury

Bilety: 35/40/45 PLN Przedsprzedaż: Ticketos: http://bit.ly/Bilety_na_Kękę_w_Szczecinie Biletomat.pl – bilety online:www.biletomat.pl/koncerty/keke-to-tu-szczecin-7576/ Stacjonarnie: Salon Stoprocent

Wydarzenie FB:www.facebook.com/events/217979109087802

——————————————

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

——————————————

Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca by otworzyć nowy rozdział.

„To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia.

KęKę udało się znaleźć wszystko to, czego szukał przez ostatnie lata, a było to bliżej niż się spodziewał…

——————————————

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: www.facebook.com/groups/2019020035044470/

Widzimy się na miejscu!