5435345454

Organizatorzy ujawnili line-up planowanej na początek wakacji imprezy, firmowanej przez JWP/BC.

Na scenie dawnego liceum im. Klementyny Hoffmanowej wystąpią: Otsochodzi (z premierowym warszawskim koncertem albumu „Slam”), Guzior, Kixnare, Falcon1, Steez83 oraz Matat Professionals. Zwieńczeniem koncertowego wieczoru będzie huczny występ ekipy JWP/BC, która po raz pierwszy zaprezentuje na żywo zremisowany w całości album „Sequel”.

Video-zapowiedź: 

25 czerwca w plenerach i wnętrzu stołecznego klubu 1500m2 do wynajęcia (ul. Emilii Plater 29) odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. W ramach JWP DAYS 2016 w samo południe wystartują największe w Warszawie targi muzyczno-streetwearowe, czyli dawno nieobecny Street Market. Podczas siódmej odsłony tej imprezy wystawi się kilkadziesiąt niezależnych marek ubraniowych, sklepów płytowych, labeli wydawniczych, a także artystów i prywatnych kolekcjonerów. Wśród potwierdzonych na ten moment wystawców znaleźli się m.in. 360 Stopni, Ak47 Hip Hop Shop, Alkopoligamia.com, Aloha Entertainment, Dope Cans, Elita, Galeria Koloru, HipHopHeadz.pl, Hrabia Moczy Morda, JWP i Rap History Warsaw.

Klimat wydarzenia dopełni zlot najlepszych foodtrucków z różnorodnym, smacznym i bogatym menu ulubionych potraw warszawiaków. Emocji nie zabraknie także dzięki zawodom deskorolkowym w formule skate, które odbędą się w godzinach popołudniowych i będą otwarte dla wszystkich chętnych uczestników. Atmosferę miejskiego święta dopełni muzyka serwowana na żywo z gramofonów przez DJ-ów i producentów odpowiedzialnych za zremisowanie płyty „Sequel” JWP/BC.

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

BILETY NA WIECZORNĄ CZĘŚĆ KONCERTOWĄ:
– ONLINE dostępne w aplikacji Going. Znajdziecie tam pulę w ekstra cenie 25 PLN, wystarczy kilka kroków:
– pobierz Going. – goingapp.pl/pobierz
– wybierz “Warszawa”
– wejdź w zakładkę “Wydarzenia w Warszawie”
– filtruj > szukaj: “JWP” > “go”
– kliknij zdjęcie – jesteś na miejscu
STACJONARNIE: dostępne w Galeria KoloruSerum Sklep i SideOne w cenie 35 PLN, w dniu koncertu 45 PLN.

WSTĘP NA STREET MARKET I PLENEROWĄ CZĘŚĆ DZIENNĄ BEZPŁATNY. WSTĘP NA KONCERT TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH (18+).

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ