Agencja muzyczno-eventowa Blood Brothers oraz Bashesh mają zaszczyt zaprosić Was na koncert Palucha promujący jego najnowszy album “OKO” w Koninie.

Koncert odbędzie się w klubie MDK w piątek 24.11.

Start: 20:00
Dostępne bilety w cenie 40 PLN
? Salony sieci Empik, Saturn oraz Media Markt
www.biletomat.pl/koncerty/paluch-konin
? Kolekcjonerskie – Ghetto Street Wear

Strona wydarzenia: ZAPISZ SIĘ!
__________________________________________________
25 listopada 2016 roku nakładem B.O.R. Records ukazał się solowy album Palucha pt. “Ostatni krzyk osiedla”. To drugi solowy album rapera w 2016 roku. Pierwszy krążek “10/29” trafił do sklepów 4 marca i utrzymał sie 27 tygodni na liście OLiS pokrywając się platyną.

Materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. “OKO” był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy.Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem “OKO” czy “OKO Styl”.

Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do “Ostatni krzyk osiedla”.

“Ostatni krzyk osiedla” jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości. Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90′. To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian.Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

 

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/PaluchOfficial
www.facebook.com/partywithBloodBrothers

TELEDYSK: Paluch „SZAMAN” (prod. PSR)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ