45453535335

Szykuje się niezła impreza. Już w najbliższy piątek 22 lipca na basenach Kora przy Wale Miedzeszyńskim 345 koncert ”PONO i Wizjonerzy”.

Legenda polskiej sceny rap zaprezentuje Wam utwory z czwartego solowego albumu „Bunt” oraz starsze kawałki, które zyskały miano klasyki polskiego rapu. Na scenie pojawią się również przyjaciele PONO.

To jest jeden z pierwszych występów PONO w Warszawie, ostatni był pod koniec ubiegłego roku. Tym razem raper wraca ze zdwojoną siłą, dlatego nie bez powodu impreza to ”PONO i Wizjonerzy”. Na scenie oprócz jednego                z twórców ZIP Składu i Zipery zagrają jego przyjaciele: Kazan, Kowal Pewna Pozycja, HDS, Karat, HZD/Hazzidy, Kajzer i Bombampu.

Przed koncertem na specjalnym stoisku, fani będą mogli zaopatrzyć się w okulary od BLOCX oraz płytę ”Bunt” i ”PONO i Wizjonerzy”, które PONO osobiście podpisze. Koncert startuje o godzinie 20:00. Wejściówki w cenie 20 złotych można nabyć na Basenach Kora, MultiPub pod gruba Kaśką, Klub Remont, salony Empik i eBilet.pl

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ