W najbliższy piątek 20 stycznia ekipa JWP świętuje hucznie swoje 20-lecie!

Z tej okazji w Palladium odbędzie się wielki koncert.

Na scenie – oprócz gospodarzy wieczoru w osobach JWP/BC – mocna reprezentacja polskiego hip-hopu. Udział w wydarzeniu potwierdzili: Płomień 81 (Pezet, Onar), Małpa, Szlagier (Ero, Pono, HZD), Żabson i Młody Dron. W sprzedaży zostało już tylko 100 biletów! Partnerami wydarzenia są Prosto oraz Dots.

Koncert Palladium – dołącz do wydarzenia na Facebooku: WEJDŹ!

Urodzinowy wieczór JWP rozpocznie się już o 17:30. W stołecznym Dots Sneakers Boutique przy Marszałkowskiej 64 odbędzie się spotkanie premierowe mixtape’u „20”, na którym usłyszycie wiele nowych lub nigdy niepublikowanych utworów JWP/BC (w tym m.in. singlowy „Word Wide” z gościnnym udziałem legendarnego duetu Smif-N-Wessun). Ero, Kosi, Siwers, Łajzol oraz Falcon1 zapraszają fanów i słuchaczy na niezobowiązującą gadkę, sklejenie przysłowiowej piątki i po autografy – dołącz! do wydarzenia na FB.

O godz. 19:00 rozpoczną się urodzinowe koncerty w Palladium. Każda osoba z biletem otrzyma na wejściu pamiątkowe DVD z klipami JWP/BC, niepublikowanymi wcześniej materiałami „behind the scenes” oraz filmikami z zagranicznych wojaży ekipy. Ostatnie 100 wejściówek po 55 zł jest wciąż do kupienia online na Going lub stacjonarnie w Serum Sklepie oraz Dots. Podczas finałowego koncertu będzie można wysłuchać nie tylko materiału z ubiegłorocznej płyty „Sequel”, ale również nowych tracków z mixtape’u „20”. Przypominamy, że na stronie jwpcrew.pl wciąż jest dostępny limitowany preorder miksu z ekskluzywnym urodzinowym zinem, bogato ilustrowanym znakomitymi reportażowymi zdjęciami Piotra Pytla.

Zwieńczeniem wieczoru będzie oficjalny after w oddalonej o zaledwie 300 m Cafe Kulturalnej (PKiN). O najlepszą selekcję muzyczną z okresu powstania JWP (1996 rok) zadbają znakomici DJ’s: Eprom (Sztigar Bonko), Mr. Krime, Falcon1 oraz Stickorama. Nie zabraknie zarówno dobrego rapu, jak i brzmień gitarowych, hardcore’owych czy klasycznej elektroniki. Wstęp na afterparty z biletem z Palladium za FREE. Dla pozostałych osób – jedyne 10 zł (dołącz! do wydarzenia na FB)

TELEDYSK: JWP/BC X SMIF N WESSUN „WORD WIDE”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ