„Tour de Polon” w Skarżysku-Kamiennej!

SOLD OUT Agencja, SB Maffija, PATENT EVENT oraz klub SEMAFOR w Skarżysku-Kamiennej z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert premierowy BIAŁAS x LANEK promujący najnowszy album „POLON”.

Artyści zagra także najbardziej znane kawałki ze swoich wcześniejszych albumów.

 • LineUp:
  Koncert Główny BIAŁAS x LANEK – Tour de POLON
  Support: Klimek / Charles Bluntes / Kiper / Alex & Szuwax
  BEFORE – AFTER PARTY:  DJ KRAVT

Kiedy? 20.10.20017 (piątek);
Gdzie? SKARŻYSKO KAMIENNA, Klub SEMAFOR;
START: 20:00 – WSTĘP BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH

ZAPISZ SIĘ do wydarzenia na Facebooku!

BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY W CENIE:
30 ZŁ ( 1 PULA ) 35 ZŁ ( 2 PULA )
40 ZŁ ( 3 PULA I W DNIU KONCERTU )

BILETY VIP 55 ZŁ (bardzo limitowana ilość do zamówienia tylko ON-LINE na patent.eventagencja@gmail.com)

BILETY DO NABYCIA:

 • Sklep Komandos-Militaria, ul. 1 Maja 19, Skarżysko-Kam.
 • Sklep HAZESHOP.pl, ul: Na Szlakowisku 2, Starachowice
 • Klub Semafor, ul. Towarowa 2, Skarżysko-Kam.
 • ON-LINE na patent.eventagencja@gmail.com
  Prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę miejsce koncertu, artystę oraz ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

Info o artystach:
Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu – Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON.

Teraz Białas z Lankiem ruszają na wieloetapowy wyścig koncertowy, organizowany cyklicznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tour de Polon jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Za dekami stanie legandarny DJ Johny.

Trasa koncertowa Tour de Polon to doskonała okazja, żeby zobaczyć jak na żywo zabrzmi materiał z przepełnionej bangerami nowej płyty. Zostawiając peleton daleko za plecami Białas i Lanek mają zamiar dotrzeć do najdalszych zakątków kraju w rekordowym tempie. Chyba nie chcielibyście tego przegapić?

UWAGA! Udział w koncercie grozi napromieniowaniem radioaktywnym!

Projekt i wykonanie graficzne Tomasz Buczyński

BIAŁASA i LANKA łączą niespożyte pokłady kreatywności, którą czasem jest w stanie wyzwolić prosty impuls, a jej owocem w przeciągu kilkudziesięciu minut może stać się przyszły hit. Kilka miesięcy spędzonych wspólnie w studio przyniosło taki ogrom materiału, że problemem w finalizacji tracklisty stała się… klęska urodzaju. Obydwaj spotkali się w najwyższej dyspozycji i tak też brzmi efekt. Jest to niewątpliwy atak na klasyk.

POLON to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiej hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału – tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie. Nadchodzi POLON!

Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Paluch, Sitek, Bedoes oraz wokalistka ZUI.

TELEDYSK: BIAŁAS & LANEK (FT. SITEK) – „BIDA” | POLON

ZOSTAW ODPOWIEDŹ