Nowy album Rasmentalism – „1985”, ukaże się nakładem Asfalt Records 8. kwietnia 2016. Zanim trafi on na sklepowe półki, rap-news.eu zaprasza na jej przedpremierowy odsłuch. Gdzie? Tuż obok siedziby Asfalt Records i Asfaltshopu – klub Miłość Kredytowa 9. Kiedy? 23. marca br.

Wieczór poprowadzą: Tytus (Asfalt Records) i Ras.
Start: 19:00
Wstęp: Tylko z zaproszeniami

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

UWAGA! Ograniczona liczba miejsc. Dlatego śledźcie wydarzenie, żeby dowiedzieć się jak zdobyć zaproszenia i posłuchać albumu dwa tygodnie przed jego oficjalną premierą.

Kilka słów o nadchodzącym wydawnictwie:
“Mam 30 lat, dwie ręce, dwa jaja, jedną głowę i przestałem udawać dziecko. Razem z Kamilem zrobiliśmy płytę dla mentalnie dorosłych, bez względu na to w jakim są wieku. To nasz najbardziej świadomy album. Historie tutaj opowiedziane są albo oddaniem 1:1 sytuacji w których się znalazłem, albo relacją z miejsca gdzie dorastałem albo zainspirowane są życiem bliskich mi osób. Wszystkie numery powstały od podstaw na naszych wspólnych sesjach w studio. Nie było “wysyłania bitów”. Od początku nagrań nie mieliśmy w głowie żadnej daty premiery, żadnego deadline’u od wydawcy, żadnej presji oczekiwań. Po prostu ją nagraliśmy. Gości nie jest dużo, ale tylko oni mogli dotrzymać tempa, o które nam chodziło. Mamy nadzieję, że ludzie słuchając tego albumu będą czuli się tak, jakby poszli do kina na “Listy do M”, a naprawdę obejrzeli “Szósty zmysł”. 1985 to nasz rocznik.”

Najbliższe premierowe koncerty:
15.04 Kraków
17.04 Sopot
23.04 Katowice
24.04 Wrocław
07.05 Poznań

Tracklista:
1. Zima (feat. Otsochodzi)
2. Przezroczysta krew
3. Co mi zrobisz?
4. Czarne koty
5. Nowa miłość
6. Ale zdejmij buty (feat. Ten Typ Mes)
7. 1985
8. Wszyscy kłamią
9. Jak z nut
10. Drugie życie przed snem
11. Na pół
12. Jeszcze jeden kieliszek
13. K. (feat. Pan Tubas)
14. Przerwa

http://rap-news.eu/teledysk-rasmentalism-1985/

http://rap-news.eu/rasmentalism-jeszcze-jeden-kieliszek-kolejny-singiel-z-1985/

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ