Ośrodek Kultury w Zawidowie oraz Bashesh zapraszają na muzyczne wydarzenie roku!

Koncert KęKę Radom, promujący album “Trzecie Rzeczy”.

Termin: 18 listopada 2017 r.
Start: 20:00

Bilety w cenie:
25 PLN /przedsprzedaż/
30 PLN / w dniu koncertu/

Przedsprzedaż:
– ZAWIDÓW – Ośrodek Kultury, ul. Zgorzelecka 39
więcej info: tel. 75 77 88 336
– ZGORZELEC PLAZA – Stoisko z Biżuterią /obok Empiku

Ilość biletów ograniczona!

Wiek: 16+

Catering zapewni lokal Natka Bar

Supporty:
KWASU
L-Ruso – Hiszpania
Bracia Raplis
Artrotymo

ZAPISZ SIĘ do wydarzenia na Facebook’u!

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.
„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Platynowa Płyta za „Takie Rzeczy”, Podwójna Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powrócił by domknąć cykl. Jest to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiegorapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja.

Widzimy się na koncercie!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ