18. listopada Sztoss i Przemo DBM w Warszawie!

Gdzie? Klub METRONOM; lokalizacja: Chłodna 35/37, 00-867 Warszawa.

Sztoss oraz Przemo DBM będą wspierani przez ekipę Wbijtube w soundsystemowej opcji afterowej której dopilnuje GREJTU.

Sztoss
Rocznik 91. Wokalista, autor tekstów, realizator. Pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach. Pierwsze próby tworzenia własnej muzyki podjął w 2009 roku, zaś rok później rozpoczął wspomaganie swojego brata Talliba w roli hypemana. Debiutował w 2010 roku albumem „Rozgrzewka”, stworzonym wspólnie z Tallibem, Djem Raz Dwa oraz Zdolnym. Występował między innymi na festiwalach Woodstock 2014, Ostróda Reggae Festiwal 2013, w Polskim Radiu Czwórka oraz na koncertach z trasy „Prosto z Serca TOUR” w kraju i za granicą.

Pełnoprawny solowy debiut nastąpił w 2016 roku za sprawą wyprodukowanego przez S4k’a albumu „81”, z którego single osiągnęły ponad 7 milion odtworzeń w serwisie YouTube.

Przemo DBM ( SB Maffija )
Rocznik 93, pochodzi z podostrowskiego Świeligowa. W nieco ponad dwa lata w ekspresowym tempie przeszedł drogę od pierwszego upublicznionego nagrania, którym było #hot16challenge, do zaproszenia do SB Starter w wytwórni pomysłodawcy akcji – Solara. Sporym echem odbiły się jego nienachalne punchline’y z solowych numerów czy nagrywki ze Slim Szczegim, ale do szerszego grona odbiorców dotarł dopiero zaskakującym singlem “Wakabayashi”. Jego główną inspiracją jest brzmienie europejskiego hip-hopu, zarówno tego na zachód jak i na wschód od Polski. W SB Starter zadebiutował teledyskiem do afrotrapowego kawałka “Nowa Jakość”.

Wbijtube
Warszawski kolektyw aktywistów hip hopowych. Aktywnie biorą udział w tworzeniu podziemmnej warszawskiej sceny.

Jako grupa łączą w sobie wszystkie filary kultury hip hop i jeszcze więcej. Nie ograniczeni żadnymi barierami są mieszanką wielu styli.

Mają na koncie kilkanaście zagranych i zorganizowanych koncertów w różnych lokalach w Warszawie m.in. Fugazi, Metronom, SDQ.

GREJTU 
Rocznik ’93, urodzony w Ełku, zamieszkały w Lublinie. Absolwent Muzykologii na KUL, stypendysta Prezydenta Miasta Ełku.
Jako DJ grał koncerty, soundsystemy oraz wspólne imprezy m.in. z: Ad.M.a., VNM, Pro8l3m, Quebonafide, Solar/Białas, Sarius, Te-Tris, Żabson, Dolar, Tymin/Peus w wielu miastach Polski (Lublin, Warszawa, Łódź, Radom, Rzeszów, Płock, Poznań, Katowice, Chojnice, Ełk, Zamość, Łęczna, Starachowice i wiele innych), zarówno na dużych eventach (Polish Hip-Hop Festiwal, Medykalia, juwenalia WSEI, European Juggling Convention), znanych klubach (BAL) jak i w ciekawych miejscach (Pałac Kultury i Nauki)
Specjalizuje się także w graniu bitew freestyle’owych oraz związany jest ściśle z Wielką Bitwą Warszawską .

Podczas imprez serwuje mieszankę urban music, zarówno nowoczesnych (trap, twerk, future bass) jak i klasycznych (classic rap, r&b, funk)

Jako producent współpracował m.in. z Janem-Rapowanie, Ad.M.ą, Kobikiem, Theodorem, Filipkiem, Dolarem, Czeskim czy Kedyfem.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ