Paluch w Radomiu!

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub G2 z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, który odbędzie się 18. listopada 2017.

Bilety:
I pula 30 zł (tylko biletomat.pl)
II pula 35 zł
III pula 40 zł

Supporty:
QUKIS & Bart (Dobre Sobie Nagrania)
Flavis i Stasher
StabiL , Malmon i Vicut_Dj

Przedsprzedaż:
– Online już dostępne: biletomat.pl
– stacjonarnie / poinformujemy o dostępności:
Pit Bull West Coast Radom Galeria Słoneczna
Hula Park
Hempszop

Miejsce: Klub G2
Start: 20:00

ZAPISZ SIĘ do wydarzenia na Facebook’u!

✖ Wstęp od .16. roku życia.
✖ Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu! Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie tylko z pełnoletnim opiekunem.

Nowy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM w którym Paluch działał w latach 2005-2010. OKO był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy. Przez lata działalności w Poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem OKO czy OKO STYL.

Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do “Ostatni Krzyk Osiedla”. Ostatni Krzyk Osiedla jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face a nie tylko internetowe znajomości.

Nie oznacza to jednak że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90′.

To do czego przyzwyczaił nas raper na poprzednich produkcjach to przede wszystkim świeżość brzmienia i to pozostaje bez zmian. Lirycznie album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.

Premiera krążka “OKO” miała miejsce 25 listopada 2016 r.

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ