646564546

15. października do Rzeszowa zawita Kali!

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Popolupo – alternatywne strony i Klub Vinyl z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na koncert Kaliego promujący album “Krime Story”.

Data: 15.10.2016
Start: 20:00
Bilety: 35/40,-
Miejsce: Klub Muzyczny Life House Al. Tadeusza Rejtana 1, Rzeszów
Przedsprzedaż:
– Ganja Mafia SHOP Rzeszów (Piłsudskiego 40),
– Ataman Shop (CH Europa II, I pietro)
Przedsprzedaż online: ekobilet.pl

Wydarzenie na Facebooku: DOŁĄCZ!
Album „Krime Story” to koncepcyjny projekt Kaliego, będący jednocześnie jego czwartym solowym krążkiem, opartym na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015.

Autor krążka udziela głosu głównemu bohaterowi przez którego przemawia chciwość, zagubienie, hedonistyczne podejście do życia i brak perspektyw wydostania się z miejskiego getta.

Album „Krime Story” to podróż po mrocznych rejonach egzystencji młodego człowieka zmierzającego nieuchronnie ku przepaści i zatraceniu.

Dopuszczony do głosu Krime jest wulgarny, bezprecedensowy i szczery do bólu ale na jego ścieżce zdarzają się momenty zatrzymania i konsternacji co czyni album KS wiernym odwzorowaniem losów głównego bohatera spisanych prozą.

Album KS to 16 pełnych utworów, wzbogaconych o liczne skity oraz narracje Kaliego cytowane wprost z powieści co sprawia, że słuchacz otrzyma w swe ręce 80 minutowy teleport do świata zbrodni.

Tym razem Kali postawił na takich producentów jak Sherlock, Young Veteran$ (Chris Carson & Kendo), SoDrumatic, Julas, Gibbs, Sergiusz, PSR czy I’Scream. Przygotowane kompozycje to szeroki wachlarz nowoczesnego brzmienia aczkolwiek na KS nie zabraknie modernistycznej klasyki.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/KaliGanjaMafia
www.bashesh.com

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ