Tuż przed koncertem spotkanie z Restem i Dudkiem…

15. września w warszawskim klubie Remont ma odbyć się premierowy koncert promujący projekt “Ja To Hip Hop” (video-zapowiedź: obejrzyj!). Dwa dni wcześniej na godzinę 16:00 zaplanowane jest spotkanie w HempSzop Warszawa: dołącz do wydarzenia!

OPIS:

Witajcie!
Serdecznie zapraszamy na premierowy koncert Rest Dixon37 DUDEK P56 – JA TO HIP HOP.
Wspólny projekt Rest Dixon37 i DUDEK P56 przez długi czas był utrzymywany w tajemnicy. Muzycy skupili się nad pracą w studio nad materiałem i odcięli się od świata zewnętrznego. Efektem ich kilkumiesięcznej pracy jest spójny album pt. “Ja To Hip Hop”.

Dlatego specjalnie dla Was , by umożliwić Wam jeszcze większy kontakt z Restem i Dudkiem organizujemy spotkanie w Hempszop Warszawa, które odbędzie się już w tą środę 13 września o godzinie 16.00!!! Zapraszamy serdecznie, gdyż będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania sie z artystami, zrobienia zdjęcia, oczywiście zakupienia biletu na piątkowy koncert oraz sprawdzenia najnowszej kolekcji marki DIIL.

Koncert odbędzie się 15.09 w warszawskim klubie Remont.
To będzie solidne wydarzenie, liczba gości, którzy pojawią się i/lub zagrają na tym koncercie będzie naprawdę duża. Zapraszamy Ciebie, drogi słuchaczu, bo Ty jesteś elementem tej kultury.

Wśród gości na pewno pojawią się:
– Żary official
– Jongmen
– Miejski Sort Fanpage
– Incognito
a także wielu innych, o których usłyszycie niebawem.

Bilety do nabycia w zaprzyjaźnionych sklepach:
– Hempszop Warszawa
– Serum Sklep
Bilety w dwóch opcjach:
– z płytą JTHH w cenie 46/56 – przedsprzedaż i 60 na bramce
– bez płyty w cenie 27/37 – przedsprzedaż i 40 na bramce.

Dziękujemy za wsparcie:
– Hempszop Warszawa
– Serum Sklep
– Rap News

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ