12 miesięcy, 12 najciekawszych albumów roku 2016 wg Rap News

Rok 2016 już za nami, każdy myślami przygotowujemy postanowienia noworoczne, planujemy wakacje, lub po prostu wróciliśmy do codziennych zajęć po świątecznej przerwie.

Artykuł napisany przez Sebastiana Schulza podzieliliśmy na 12 części. Jakie płyty były warte uwagi w minionym roku? Jak na zeszłoroczne premiery patrzy ekipa RAP-NEWS? Zapraszamy do zapoznania się z “lipcem”…

Lipiec:

Ciepłe dni, zimne napoje, wyjazdy za granicę czy wojaże po kraju, wycieczki po górach czy wylegiwanie się na plaży nad morzem, a wszystko to przy kawałkach które możemy usłyszeć na takich albumach jak m.in. : „Altereggo Teamtape”, Dj Soina „Kręci się vinyl”, JWP/BC „Sequel Remixed”, Edzio x Filipek „Płyta dekady”, ReTo „DAMN”, Beteo „Jeden jedyny”, Bedoes „Squadshits/2114 EP” (recenzje obu krążków także u nas), Taco Hemingway „Wosk EP”, TPS „Tylko i wyłącznie” (a recenzję tej płyty znajdziecie na łamach naszego portalu). W tym miesiącu postawiliśmy na młodość oraz świeżość, mowa tutaj o płycie artysty wydającym pod szyldem New Bad Line czyli ReTo. Młody raper z okolic Warszawy, który w swoich kawałkach charakteryzuje się ponadprzeciętną braggą, błyskotliwymi wersami oraz wieloznaczeniowością zdań. Ten młody kot daje słuchaczowi możliwość, wielorakich rozkmin podanych w jak najlepszym stylu. Płyta na pewno zadowoli gusta fanów, ponieważ był to jeden z wielkich debiutów w ubiegłym roku. Polecamy.

Tekst: Sebastian Schulz

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ