12 miesięcy, 12 najciekawszych albumów roku 2016 wg Rap News

Rok 2016 już za nami, każdy myślami przygotowujemy postanowienia noworoczne, planujemy wakacje, lub po prostu wróciliśmy do codziennych zajęć po świątecznej przerwie.

Artykuł napisany przez Sebastiana Schulza podzieliliśmy na 12 części. Jakie płyty były warte uwagi w minionym roku? Jak na zeszłoroczne premiery patrzy ekipa RAP-NEWS? Zapraszamy do zapoznania się z “kwietniem “…

Kwiecień :

Już prawie 1/3 roku za nami, kwiecień zwiastujący wiosnę przyniósł nam premiery w postaci takich oto albumów wśród których znajduje się m.in. : Rasmentalism „1985”, składanka Step Records „Rap Najlepszej Marki 2”, składanka Empire Music Studio & Matheo „Empire Force One”, Kali „Krime Story”, Łona i Webber „Nawiasem mówiąc”, RPS/DJ Zel „DDA”, Gang Albanii „Ciężki Gnój”. W tym miesiącu wybraliśmy ekipę pochodzącą ze Szczecina, wiadomka że chodzi o Łonę i Webbera oraz ich nowe dzieło „Nawiasem mówiąc”. Hipnotyzująca oraz charyzmatyczna nawijka Łony, ponownie zapoznaje słuchacza z historiami przesiąkniętymi ironią oraz sporą dawką dowcipu, z którego bądź co bądź znany jest raper. Oczywiście nierozłączny kompan w postaci Webbera zapewni dużą dawkę świetnej muzyki. A wszystko z zachowaniem poprawnej polszczyzny, co jest znakiem rozpoznawczym tekstów Łony. Po więcej info odsyłamy na www.sklep.dobrzewiesz.net oraz na kanał YouTube DobrzeWiesz Nagrania.

Tekst: Sebastian Schulz

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ